بسته های پستی سایت آموزش خرید از سایت تبلیغات نرم افزارهای اندرویدی سایت ما کانال تگرام

کانال تلگرامی “مهندسین” و “آزمونهای نظام مهندسی”

کانال تلگرامی مهندسین

دو کانال و یک گروه تلگرامی

امروزه نرم افزار پیام رسان تلگرام تبدیل به یکی از سریع ترین و بهترین راههای ارتباطی در دنیای مجازی شده است که براحتی در دسترس عموم مردم قرار گرفته است.

امکان برجسته این نرم افزار “کانال” نام دارد که میتوان تعداد نامحدودی از مخاطبین را در آن گردهم آورد. مدیریت این سایت هم با راه اندازی دو کانال تخصصی و یک گروه تلگرامی برای قشر مهندس جامعه تلاش دارد سهم کوچکی در خدمت به مهندسین عزیز کشور داشته باشد.

در این کانالها و گروه روزانه پستهای مرتبط با رشته های مهندسی تقدیم حضور شما خواهد شد.

کانال تلگرامی “مهندسین”

اگر با تبلت یا گوشی موبایل این صفحه را میبینید روی لینک زیر کلیک کرده و مستقیماً به نرم افزار تلگرام بروید تا صفحه کانال مورد نظر برایتان باز شود.

telegram.me/mohandessin

اگر با کامپیوتر یا لپ تاپ این صفحه را میبینید باید ابتدا این آدرس را در مرورگر (بروزر) گوشی خود تایپ کنید تا صفحه مربوط به کانال برای شما باز شود.

آسان ترین راه برای عضویت در کانال تلگرامی “مهندسین” این است که عبارت زیر را در تلگرام سرچ کنید یا آن را برای یکی از دوستان خود ارسال نمایید:

mohandessin@

لینک مستقیم به کانال تلگرام مهندسین

کانال تلگرامی “آزمونهای نظام مهندسی”

همچنین میتوانید با عضویت در کانال تلگرامی “آزمونهای نظام مهندسی” از آخرین اخبار و رویدادهای مربوط به این آزمونها باخبر شوید

mohandessin_nezam@

لینک مستقیم به کانال تلگرام آزمونهای نظام مهندسی

گروه تلگرامی “مهندسین”

از طریق لینک زیر میتوانید مستقیماً در گروه مهندسین عضو شده و سوالات خود را پیرامون آزمونهای نظام مهندسی و همچنین مسایل مرتبط با مهندسی با دیگر اعضای گروه در میان بگذارید

mohandessin_group@

لینک مستقیم ورود به گروه مهندسین

در صورت برزو هرگونه مشکل از طریق صفحه “پشتیبانی و تماس با ما” با مدیریت سایت در تماس باشید

تبلیغات کانال تگرام