سیستم جامع آزمونهای آزمایشی آنلاین نظام مهندسی

سیستم جامع آزمونهای آزمایشی آنلاین نظام مهندسی

با نگارش و انتشار جزوات آمادگی آزمونهای نظام مهندسی و پس از گذشت پنج دوره موفق در این عرصه شاهد استقبال چشمگیر مهندسین و داوطلبین عزیز کشور بودیم. در عین حال جامعه مهندسی کشور رضایت قابل قبولی نیز از این روند داشته اند. همین استقبال و رضایتمندی ، توانسته اعضای گروه نگارش و تهیه این جزوات را با روحیه و توان بیشتری برای ادامه کار سوق دهد. تا جاییکه استفاده از جزوات کلیدواژه و چارت ها و پاسخ یاب به سبکی جدید برای آمادگی آزمونهای نظام مهندسی کشور تبدیل شده است.

از این رو تصمیم بر آن شد که با گسترش خدمات به داوطلبین این آزمونها بتوانیم راه موفقیت مهندسین عزیز در این آزمونها را هموارتر کرده و کمک بیشتری به آنها برسانیم.

برای آشنایی با محیط این آزمون و همچنین مهم ترین نکته آن که همانا مدیریت زمان در روز آزمون است، سیستمی طراحی کردیم که مهندسین عزیز بتوانند سنجش بسیار خوبی از خود داشته باشند و آمادگی خود در روز آزمون را بالاتر ببرند. در سیستم جامع آزمونهای آزمایشی آنلاین نظام مهندسی تلاش شده تا سوالات و فضای روز آزمون برای شما شبیه سازی گردد تا هر چه بیشتر در جریان رقابت تنگاتنگ این آزمونها قرار بگیرید.

همانطور که مستحضر هستید برگزاری و اخذ این آزمونها بصورت آزمایشی در آموزشگاهها و موسسات آموزشی در شهرهای مختلف کشور انجام می شود ولی مشکل بزرگی که در این بین وجود دارد هزینه بسیار بالای این موسسات است که بعضاً تا حدود چند صد هزار تومان برای یک آزمون گزارش شده است!

مشکل دیگر این است که تمامی مهندسین در سرتاسر کشور دسترسی به اینچنین آموزشگاههایی را ندارند. در سیستم جامع آزمونهای آزمایشی نظام مهندسی این هزینه بسیار پایین در نظر گرفته شده تا قابل پرداخت برای تمام داوطلبین عزیز باشد. در ضمن این عزیزان در تمام نقاط کشور نیز میتوانند به این سیستم دسترسی داشته و از آن استفاده کنند.

در طراحی سوالات این آزمونهای آزمایشی سعی شده تا از قسمتهای مهم و پر تکرار منابع آزمون استفاده شود تا نزدیکترین حالت به سوالات آزمون اصلی بوجود آید. بنابراین شما با انجام این آزمونها میتوانید سنجش و ارزیابی درستی از آمادگی تان داشته باشید.

معرفی آزمونهای آزمایشی نظام مهندسی

  • در طراحی سوالات این آزمونها از منابع آزمونهای نظام مهندسی استفاده شده است.
  • هر آزمون دارای ۶۰ سوال است و زمان پاسخگویی مطابق با آزمونهای نظام مهندسی تنظیم شده است.
  • برای شبیه سازی کامل به فضای آزمون و موفقیت بیشتر در پاسخگویی به سوالات از جزوات کلیدواژه و چارت ها و پاسخ یاب استفاده کنید.
  • فرآیند استفاده از این سیستم بسیار ساده و آسان در نظر گرفته شده تا داوطلبین عزیز دچار سردرگمی و مشکل نشوند.
  • این سیستم طوری طراحی شده است که شما میتوانید در گوشی های موبایل و تبلت نیز در آزمونهای آزمایشی شرکت کنید.
  • شما با هزینه کمی میتوانید روز آزمون را شبیه سازی کرده یا آزمون مورد نظر را خریداری کنید.

نحوه استفاده از این سیستم

در این سیستم شما میتوانید به دو طریق از آزمونهای آزمایشی استفاده کنید.

روش اول: فایل اصلی سوالات بهمراه پاسخنامه آن را از سایت خریداری کرده و در منزل یا محل کارتان طبق زمان بخصوصی که برای هر آزمون تعریف شده است، آزمون آزمایشی را بصورت آفلاین انجام داده و بدین صورت مدیریت زمان و حضور در سر جلسه آزمون را تمرین نمایید. (لطفاً و خواهشاً پس از خرید فایلها آن را در اختیار دیگران قرار ندهید، به حقوق مولف و تنظیم کننده این اثر احترام بگذارید)

روش دوم: در صفحه مربوطه حساب کاربری بسازید و آن را ارتقا دهید تا بتوانید بصورت آنلاین در این آزمونهای آزمایشی شرکت کنید (نحوه ارتقای حساب کاربری بسیار ساده بود و توضیحات مربوط به آن در سایت مفصل توضیح داده شده است). در آزمون آنلاین، ۶۰ سوال به شما نمایش داده میشود و زمان کل آن نیز مطابق با زمان کلی آزمون اصلی خواهد بود. باید تلاش کنید تمامی سوالات را در زمان مناسب پاسخ دهید تا نتیجه خوبی حاصل گردد. در پایان آزمون هم نتایج کلی به شما نمایش داده خواهد شد که میتوانید ارزیابی دقیقی از عملکردتان داشته باشید. ضمناً یک نسخه از نتایج این آزمون آزمایشی به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

با دانلود فایل راهنما، با این سیستم بیشتر آشنا شوید

فایل راهنمای سیستم آزمونهای آزمایشی آنلاین نظام مهندسی

مراحل استفاده آنلاین از این سیستم:

  1. عضویت در سیستم
  2. شارژ حساب کاربری
  3. انتخاب نوع آزمون آزمایشی آنلاین

۱- عضویت در سیستم: با وارد کردن آدرس ایمیل،یک نام کاربری به دلخواه و رمز عبور در کادر پایین ، براحتی میتوانید در این سیستم عضو شوید. (این نام کاربری و رمز عبور را به خاطر بسپارید)

ورود به حساب کاربری: پس از تکمیل عضویت در همان کادر میتوانید نام کاربری و رمز عبور را وارد کرده و به سایت لاگین شوید. (به حساب کاربریتان وارد شوید)

۲- شارژ حساب کاربری: با انتخاب نوع شارژ میتوانید حساب کاربریتان را شارژ کنید. این شارژ ۱ روزه یا یک ماه، بسته به انتخاب شما اعتبار دارد. بدین معنا که در این مدت میتوانید با استفاده از حساب کاربریتان در سیستم جامع آزمونهای آزمایشی آنلاین نظام مهندسی در آزمونها شرکت کنید.

تذکر: پس از انتخاب نوع شارژ به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت میشوید که طبق روال پرداختهای آنلاین میبایست وجه مورد نظر را پرداخت کرده و مراحل را ادامه دهید.

بعد از پرداخت آنلاین وجه به همین صفحه بازگردید: www.parandoush.com/eng/azmoon

۳- انتخاب نوع آزمون آزمایشی آنلاین: با انتخاب هر کدام از این آزمونها در انتهای همین صفحه می توانید به صفحه آزمون مورد نظر رفته و شروع به رقابت کنید.

بعد از اتمام آزمون می توانید نتایج آن را در قالب نمودارهای درصدی ملاحظه بفرمایید. نتایج آزمون به ایمیل شما هم فرستاده خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام میتوانید با مدیریت سایت در تماس باشید
نظرات،پیشنهادات و انتقادهایتان در رابطه با آزمونهای آزمایشی آنلاین در این صفحه بنویسید

۱- عضویت در سسیستم

۲- شارژ حساب کاربری

اعتبار شارژ طلایی: ۳۰ روز

اعتبار شارژ نقره ای: ۲ روز

[pv-plans-form]

سیستم آنلاین بدلیل بروزرسانی در حال حاضر در دسترس نمیباشد

۳- انتخاب نوع آزمون آزمایشی آنلاین

آزمون آزمایشی عمران-نظارت آزمون آزمایشی عمران-اجرا آزمون آزمایشی معماری-نظارت آزمون آزمایشی معماری-اجرا

خرید فایل آزمونهای آزمایشی آفلاین:

آزمونهای آزمایشی رشته عمران (نظارت و اجرا) (دریافت فایل نمونه)

خرید موارد انتخابی

آزمونهای آزمایشی رشته معماری (نظارت و اجرا) (دریافت فایل نمونه)

خرید موارد انتخابی
آموزش خرید از سایت   پشتیبانی سایت در کنار شماست

پیشنهادهای ویژه برای داوطلبین آزمونهای نظام مهندسی:

با عضویت در خبرنامه پیامکی سایت ما از آخرین اخبار و اطلاعیه های رشته عمران و معماری باخبر میشوید.
شماره موبایلتان را وارد کنید و دکمه “عضویت” را بزنید
برای مثال: ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹
توجه مهم: نترسید! شماره موبایل شما در سیستم ما محفوظ باقی خواهد ماند
زمان ارسال پیامکها بصورت دوره ای خواهد بود