بسته های پستی سایت آموزش خرید از سایت تبلیغات نرم افزارهای اندرویدی سایت ما
چارتهای آزمونهای نظام مهندسی مهر ۹۶ (تمام رشته‌ها)
چارت های آزمون نظام مهندسی

چارتهای آزمونهای نظام مهندسی مهر ۹۶ (تمام رشته‌ها)

ویرایش جدید در دو نسخه رنگی و سیاه سفید

آزمونهای نظام مهندسی جزوه باز هستند و استفاده از هرگونه کتاب و جزوه در آن بلامانع است پس مطالعه دقیق و مرور کلیه مطالب و نحوه علامت گذاری آنها، نقش اساسی در راحتی کار شما در روز آزمون خواهد داشت.

جزوات چارت بندی شده شامل خلاصه ای از قسمت های مهم و پر تکرار منابع آزمون هستند که احتمال طرح سوال از آنها بسیار بالاست.

تجربه استفاده از این جزوات در دوره های قبلی آزمون نشان داد که استفاده از این سیستم ابداعی و جدید تا حد زیادی در قبولی داوطلبان آزمون نقش داشته و استقبال و رضایت چشمگیری را در پی داشته است.

تغییرات کلی چارتهای آزمونهای نظام مهندسی مهر ۹۶

۱-تیترها به ترتیب حروف الفبا:

برای راحتی کار شما مهندسین و داوطلبین عزیز تصمیم بر این شد که در ویرایش جدید چارتهای آزمونهای نظام مهندسی اسفند ۹۵ تیترها و جملات بکار رفته در این چارت ها به ترتیب حروف الفبای فارسی چیدمان (sort) شوند. بدین صورت که تیترها و جملات هر فصل از منابع آزمون به ترتیب حروف الفبا از “الف” تا “ی” منظم شده اند.
دلیل این نوع چیدمان راحتی و بالا بردن سرعت عمل در پیدا کردن موضوعات و تیترها در سر جلسه آزمون است. مهندسین عزیز از این پس می توانند با کمک این چارت ها با سرعت عمل بیشتری پاسخ های صحیح را از منابع آزمون جستجو کنند.
روشن است که خطای دید و سر در گمی در این روش چیدمان به حداقل خود رسیده و این می تواند کمک بزرگی در روز آزمون برای داوطلبین عزیز باشد.

۲-پاسخنامه های تشریحی رشته های عمران و معماری:

در کنار خرید و دانلود چارت های آزمونهای نظام مهندسی، میتوانید برای رشته های عمران (نظارت،اجرا،محاسبات) و معماری (نظارت و اجرا)  پاسخنامه های تشریحی آزمونهای ۶ دوره پیش (خرداد و آبان ۹۳ ، مرداد و بهمن ۹۴، شهریور و اسفند ۹۵) را نیز به رایگان دریافت کنید.

با دانلود فایل نمونه می توانید چارت خلاصه نویسی شده مبحث ۲ مقررات ملی را ملاحظه بفرمایید و با این جزوات بیشتر آشنا شوید

دانلود فایل نمونه چارت مبحث ۲

روشهای خرید چارت ها:

روش اول: روی دکمه “خرید” کلیک کنید و بعد از رفتن به صفحه “پرداخت” و سپس هدایت به صفحه پرداخت آنلاین بانک، مراحل خرید آنلاین را طی کرده و فایل مورد نظرتان را مستقیماً دانلود کنید. آموزش خرید از سایت

روش دوم: اگر قادر به خرید آنلاین نیستید وجه فایل مورد نظر را به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۲۲۸۵۸۶۲۴ بنام پرندوش انتقال داده و ۴ شماره آخر کارت+نام فایل مورد نظر+آدرس ایمیلتان را به شماره ۱۰۰۰۲۰۰۰۰۰۰۱۳۱ پیامک کنید.فایل مورد نظر در کمتر از ۱۲ ساعت از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است در این سایت ، خرید آنلاین و دانلود فایلها با استفاده از موبایل و تبلت نیز امکانپذیر است

بعد از تیک زدن هر کدام از موارد زیر می بایست روی دکمه سفید رنگ پایین کلیک کنید.

قیمت ها براساس حجم مطالب داخل جزوه تعیین شده است.

خرید و دانلود موارد انتخاب شده

پیشنهادهای ویژه برای داوطلبین آزمونهای نظام مهندسی

آموزش خرید از سایت   پشتیبانی سایت در کنار شماست

پیشنهاد میشود این پست ها را هم ببینید

تبلیغات