بسته های پستی سایت آموزش خرید از سایت تبلیغات نرم افزارهای اندرویدی سایت ما کانال تگرام
آموزش تصویری اسکیس با نرم افزار اتوکد
آموزش تصویری اسکیس با نرم افزار اتوکد

آموزش تصویری اسکیس با نرم افزار اتوکد

اسکیس بیان لحظه ها و تفکرات و آنچه یک هنرمند و یا معمار می اندیشد. اسکیس یعنی طراحی سریع. اما مفهوم اسکیس در واقعیت , نشان دهنده تفکرات، اطلاعات و هدف معمار است و به سه نوع تقسیم می شود:

اسکیس خاص (شخصی) – اسکیس مفهومی – اسکیس عام

اسکیس به معنای طراحی سریع ، ساده و گویا از هر منظری می باشد و به مثل چون صاعقه ای است که به لحظه ای کوتاه ، فضایی را در برابر دیدگان ناظر روشن و عریان می سازد . اسکیس ، پی رنگ و طرح اولیه هر تصویر است که پیش چشم داریم و نسبت مستقیم با عمق نگاه و اندیشه و قوت قلم طراح دارد و چگونگی نگریستن به پیرامون و پیرایه ،عاری از تکلف وبا قوت ،دیده ها – و حتی نا دیده ها – را بر صفحه منتقل کردن است .

اولین گام موفقیت در اسکیس این است که صادقانه و بدون در نظر گرفتن هر واسطه ای شروع به طراحی کرده ، و تمام حس خود را روی کاغذ پیاده می کنیم .
مطالعه روند طراحی اساتید دوره گذشته و معاصر ضروری است به نحوی که دانشجو با ویژگی طرح حالات و روحیات طراح آشنا شود ، آنها را حس کند و نیز از روی طرح ها تمرین نماید .

بسیاری از معماران ، فنون اسکیس خود را تا حدی گسترش می دهند که بتوانند ساختار اصلی ، تیره – روشن و جزئیات یک اسکیس را سریع و با کمترین تلاش ارائه کنند . یکی از این فنون ، روش مؤلف است . روش های مقدماتی سریعی که او در نحوه ارائه نهایی طرح های خود استفاده می کند .

و حالا برای شما آموزش تصویری رسم اسکیس های حرفه ای با نرم افزار اتوکد برای دانشجویان و مهندسین رشته معماری اماده کرده ایم که برای تسریع در کارهای خود میتوانند با استفاده از نرم افزار اتوکد پروژه های اسکیس خود را انجام دهند.

آموزش تصویری اسکیس با نرم افزار اتوکد

برای خرید فایل آموزش تصویری اسکیس با نرم افزار اتوکد روی “پرداخت آنلاین” کلیک کنید

قیمت فایل “آموزش تصویری اسکیس با نرن افزار اتوکد” فقط ۵۰۰۰ تومان

آموزش خرید از سایت پشتیبانی سایت در کنار شماست
تبلیغات کانال تگرام