بسته های پستی سایت آموزش خرید از سایت تبلیغات نرم افزارهای اندرویدی سایت ما کانال تگرام
کاملترین مجموعه آموزشی نرم افزارهای آفیس (ورد،پاورپوینت،اکسل،اکسس)
کاملترین مجموعه آموزشی نرم افزارهای آفیس (ورد،پاورپوینت،اکسل،اکسس)

کاملترین مجموعه آموزشی نرم افزارهای آفیس (ورد،پاورپوینت،اکسل،اکسس)

کاملترین مجموعه آموزشی نرم افزارهای آفیس (ورد،پاورپوینت،اکسل،اکسس)

امروزه دیگر داشتن مدرک دانشگاهی نمی تواند دلیل محکمی برای “مهندس” بودن باشد و با پیشرفت تکنولوژی و احساس نیاز به کامپیوتر و نرم افزار، برای هر مهندس الزام به فراگیری و تسلط بر روی برنامه های کامپیوتری گوناگون واضح و روشن است.

در این بین نرم افزارهای آفیس یکی از پرکاربردترین و مهم ترین نرم افزارهایی است که می تواند هر مهندس را در ارائه خدمات بهتر یاری کند و متعاقباً کسی در این راه موفق تر است که تسلط و آشنایی بیشتر به این نرم افزارها داشته و بتواند از وجود چنین نرم افزارهایی بهتر و بیشتر بهره ببرد.

در این مجموعه آموزشی کتاب های آموزش کامل نرم افزارهای آفیس که معمولاً مهندسین عمران و معماری از آنها زیاد استفاده می کنند و بسیار پرکاربرد نیز هستند جمع آوری شده است و هر کس با مطالعه این کتابها می تواند با تسلط کامل بر این برنامه ها، از آنها در کارها و پروژه های خود استفاده کند.

لازم بذکر است این کتابها در آزمونهای دوره های مهارت ICDL سازمانهای فنی و حرفه ای سراسر کشور استفاده می شود و بعنوان یکی از کاملترین کتابهای آموزشی مجموعه نرم افزارهای آفیس است.

  • در ضمن این مجموعه آموزشی مربوط به نرم افزارهای آفیس ۲۰۰۷ هستند. به این دلیل که نسخه ۲۰۰۷ آفیس نزدیک ترین نسخه به نسخه های قبل از خود (۲۰۰۰و۲۰۰۳) و بعد از خود (۲۰۱۰و۲۰۱۳) می باشد و مسلماً تسلط بر مطالب و امکانات نسخه ۲۰۰۷ می تواند بخش اعظم نیازهای یک مهندس را برطرف کند.
  • شما می توانید هر یک از این کتابهای آموزشی را بصورت تکی نیز خریداری بفرمایید. لازم به توضیح است بعد از پرداخت آنلاین، می توانید فایلها را مستقیماً دانلود کنید.

معرفی کامل کتابهای آموزشی موجود در این مجموعه:

POWERPOINT 2007

یکی از آسانترین و جذابترین روش‌های آموزشی، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است. با توجه به آسان بودن استفاده از این اسلایدها که عمدتا تنها با یک کلیک ساده امکان پذیر است. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود.

برای استفاده از پاورپوینت به هیچ برنامه پشتیبانی کننده ای احتیاج نیست، کوتاه است و روشهای انتشار آن نیز آسان و امکان پذیرند.
همچنین به کارگیری اسلایدهای آموزشی پاورپوینت از آنجایی که با بازگو کردن مفاهیم به زبان ساده دنبال می شود تنها محدود به مخاطبان خاص نبوده و همه گروههای اجتماعی و عموم کاربران اینترنتی را تحت پوشش قرار می دهد.